Gdybyście mieli jakieś pytania lub chcielibyście do mnie po prostu napisać prywatną wiadomość, możecie skontaktować się ze mną mailowo: olka.fasolka000@gmail.com

wtorek, 1 marca 2016

We are the champions!

W samo południe otwieramy komputer, a tam przechodzi ludzkie pojęcie!
JEEESTEŚMY!!!!
Jesteśmy na ósmym miejscu czyli wchodzimy do kolejnego etapu!
My, z naszym malutkim blożkiem! Bez nowoczesnej grafiki, bez sesji zdjęciowych, ale za to z błędami, których nie było głowy poprawić ;)

Kiedy zaczęłam pisać powyższy tekst dostałam telefon: że gratuluję, że 317 głosów to nie w kij dmuchał i takie tam. Jakie 317 głosów? Okazało się, że pojawiła się liczba głosów, a my mimo wchodzenia co pół godziny na stronę Bloga Roku celem uwierzenia w sukces, nie zauważyliśmy statystyki :)

I jeszcze sms od Agniechy czyli Makki po powrocie Oli ze szkoły (no niestety, żeby wiedzieć czemu Makka, trzeba poczytać):
"Mówię Oli, że wygrała w konkursie, a ona: nie! moja Pani nic nie gadała".

DZIĘKUJEMY!
Dziękujemy naszej całej, zakręconej rodzince, przyjaciołom, znajomym i znajomym znajomych, a przede wszystkim naszym fanom i czytaczom :)

Jesteście wielcy, bo tylko dzięki Wam osiągnęliśmy ten sukces!
Wszyscy zaciągnęliśmy wózek z Olką tak wysoko!
Dlatego powinniście powklejać swoje zdjęcia do tego:

2 komentarze:

  1. Gratulacje! Właśnie przeglądam sobie blogi konkurencji;-) i jak patrzę na to zdjęcie, to już wiem, skąd mieliście tyle siły, żeby dobrnąć na szczyt finalistów:-) Powodzenia w dalszej części konkursu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Teraz mocno trzymamy kciuki za dalszy sukces! 👌😚 Paula :)

    OdpowiedzUsuń