Gdybyście mieli jakieś pytania lub chcielibyście do mnie po prostu napisać prywatną wiadomość, możecie skontaktować się ze mną mailowo: olka.fasolka000@gmail.com

sobota, 2 lutego 2013

Weekendowo – Rowerowo


W październiku a dokładnie 21 odbyła się w Łodzi wycieczka rowerowa pod tytułem „Łódź Kreatywna”. Jedna z czterech wycieczek zorganizowanych dzięki pomocy Urzędu Miasta, Rowerowej Łodzi i Fundacji Fenomen.
Nasza ekipa to (Ola, Baśka i Buba) w oczekiwaniu na start (oraz ostatnie konsultacje z Babcią Oli)
 Tego dnia było przepięknie. Świeciło słoneczko i było bardzo ciepło, więc trochę się nas nazbierało i razem stworzyliśmy grupę 317 rowerzystów i oczywiście 316 rowerów (chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego?). 
Olka i Baśka sunęły razem, na limonkowej strzale a Buba ciągle próbował je wyścignąć. Śmiechu było, co nie miara a temperatura podniosła się tak, że cała czekolada rozpuściła się w plecaku Baśki. Oj wtedy to już Olka prawie pękła ze śmiechu.
Ale oczywiście żeby nie było, że my tu tylko hi ha ha ha to opiszę, jakie nowe miejsca poznaliśmy:
Byliśmy w Of Piotrkowska, Łódzkiej Strefie Ekonomicznej, pod muzeum książki artystycznej i na Targowej gdzie jest centrum Designu. Widzieliśmy po drodze murale, (czyli takie wielkoformatowe grafitii) oraz jechaliśmy szlakiem bajkowym, na którym spotkaliśmy się z Filemonem i Bonifacym oraz z zaczarowanym ołówkiem.
O wszystkim opowiadała nam Pani przewodnik a na końcu zrobiłyśmy sobie zdjęcie z jej podopiecznym Kolorkiem, który wszędzie z nią jeździ.

Uff jak sobie o tym pomyślimy to już nie możemy się doczekać wiosny gdzie znów ruszymy rowerami. Na razie rower, Ola i Buba zimują w cieple 
a Baśka jeździ i jeździ …… i doczekać się wiosny nie może.

autor: Baśka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz